Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Teslimat Bilgileri

 

#Önemli Bilgilendirme#

www.herseysepeti.com'dan verdiğiniz siparişler ürünlerimiz stoklarımızda mevcut ise 1-3 gün içerisinde kargoya verilir. Satın alınan ürün(ler) eğer stoklarımızda bulunmuyorsa Derimod mağazalarından tedarik edilmektedir. Hava koşulları, doğal afetler, resmi tatiller ve kısıtlamalar sebebiyle kargolamada gecikmeye sebebiyet verebilir. 

Cuma günü verilen siparişlerin işlem süresi takip eden ilk Pazartesi günüdür.

Cumartesi, Pazar ve resmi tatil günlerinde ulaşan siparişleriniz takip eden ilk iş gününde işleme alınarak kargoya teslim edilir. 

Stoklarımız sipariş ve kampanya yoğunluğumuz neticesinde anlık değişebilmektedir.

Ürün detay sayfasında teslimat için belirttiğimiz zaman, kargo firmasının teslimatı gerçekleştirebileceği zamana göre %100 oranında toleranslıdır. Yılbaşı, bayram ve özel günlere denk gelen dönemlerde yoğunluk nedeni ile belirtilen süre bir miktar aşabilmektedir.

Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır.

Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyid edilmektedir.

Taşıma sırasında oluşacak hasarlardan kargo firması sorumludur. Bu sebeple, siparişiniz size ulaştığında, kargo görevlisinin yanında paketinizi açmanızı ve ürünlerin hasarsız olduğundan emin olmanızı önemle rica ederiz. Üründe herhangi bir hasar olması durumunda, kargo görevlisinden tutanak tutmasını isteyip ürünü teslim almayınız ve en kısa sürede info@herseysepeti.com adresine e-posta veya 0 850 309 65 10 numarasından telefon ile bize bilgi veriniz.

Teslimat Yöntemi

Siparişlerinizin teslimatı Kolay Gelsin, Mng ve Aras kargo güvencesiyle, en hızlı ve güvenilir şekilde yapılmaktadır.